Junior távközlési szakértő

Az Entel Kft. Junior távközlési szakértő pozícióba munkatársat keres budapesti irodájába a távközlési üzletág csapatába.

Feladatok

  • Bekapcsolódás ügyfeleink vezetékes távközlési rendszereit érintő műszaki projektjeibe
  • Közreműködés távközlési projektek tervezési, beruházási munkálataiban
  • Közreműködés projekttervek és beszámolók készítésében
  • Jóváhagyott projektterv követése, betartása
  • Folyamatok szakmai adminisztrációs követése és dokumentálása
  • Belső és külső mérnök kollégák munkájának támogatása

Elvárások

  • Távközlési szakirányú végzettség legalább BSc szinten
  • Infokommunikációs műszaki, technológiai ismeretek
  • Projektmenedzseri vagy asszisztensi szakmai tapasztalat távközlési területen
  • Gyakorlat projektek sikeres megvalósításában
  • Rendszerszemlélet, gyors átlátóképesség és kockázatfelismerés
  • Jártasság műszaki és projektdokumentációk készítésében
  • Kiváló íráskészség
  • Folyamatos tanulási és fejlődési igény
  • Szorgalom
  • Monotonitás-tűrés
  • MS Excel és Word legalább középszintű felhasználói ismerete
  • Angol olvasási készség (szakmai dokumentációk, szabványok, ajánlások)

Előnyt jelent

  • Gyakorlat beruházások műszaki támogatásában
  • Beszerzési ismeretek
  • Projektmenedzsment tanulmányok

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok, biztos munkahely
  • Nagyprojektekben történő részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkahelyi környezet és légkör

Jelentkezés magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a nettó fizetési igény megjelölése mellett: [email protected]